Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-01-28 20:57:28

AlexJ

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-28
Posty: 4
Punktów :   

na początek :)

Hej tu Ola J. Cieszę się, że nazwa Wam się podoba, mamy też piękne logo więc możemy zaczynać ;D
Jeśli nie wiecie, jak się do tego zabrać, oto kilka wskazówek:

- szukajcie wydarzeń na marzec i kwiecień w dziedzinach, które wybraliście i które was najbardziej zainteresują

- najlepiej kontaktować się z instytucjami mailowo. Napiszcie im o naszej stronie i zaproponujcie darmową reklamę wśród studentów WNSu i całego UAMu poproście o bieżące informowanie o nadchodzących wydarzeniach, tak aby wiedzieć o interesujących wydarzeniach również w przyszłości

- dobrym wyjściem jest również zakładanie newsletterów gdzie się da

- żeby okroić trochę materiał proponuje zwrócić uwagę na wydarzenia:
+ NAJTAŃSZE w końcu to strona studencka^^ najlepiej darmowe, z wstępem wolnym, z tanimi biletami (do 10 zł?) albo zniżkami dla studentów
+ najciekawsze - to na co sami w chęcią się wybierzecie jestem za ostrą selekcją

- opisy wydarzeń już minionych - pełna dowolność w formie i treści mile widziane nie za długie teksty ze zdjęciami

- ktoś zarzucił wcześniej pomysłem, żeby zrobić również dział w stylu '5 najlepszych miejsc w Poznaniu..' żeby zjeść dobre pierogi, wypić tanie piwo albo iść na spacer z psem jeśli ktoś chciałby się tym zająć albo ma jakiś fajny pomysł to do dzieła

- o swoich pomysłach i projektach proszę informować na bieżąco na forum, żeby je przedyskutować i uniknąć powtórzenia się.
Ja na przykład chciałabym zrobić dział z najfajniejszymi knajpkami studenckimi w Poznaniu, w których dzieją się ciekawe rzeczy mam na myśli np. hiszpańskie wieczorki w Muchos albo darmowe prelekcje ludzi z Ameryki Pd. w niedawno otwartej pijalni Yerba Mate

jakbyście mieli jakieś uwagi czy głosy sprzeciwu to zapraszam do dyskusji, to ma być w końcu nasz wspólny projekt i na pewno będzie super
jeszcze jedna sprawa.. będę miała możliwość zrobienia wizytówek, jeśli ktoś jest na takową chętny to też pisać.
a.jaskulowska@gmail.com

życzę kreatywności i powodzenia :}
Alex

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warrock.pun.pl www.zakonswiatla.pun.pl www.czarnakompania.pun.pl www.vietcongfan.pun.pl www.poezje.pun.pl