Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-02-13 12:04:56

Ewa_g

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-28
Posty: 5
Punktów :   

NOWE INFORMACJE

Kochani ,
po 1) Prosze o pelna mobilizacje, poniewaz termin nadsylania tekstów mija juz J U T R O,a jak na razie dostałam jedynie J E D E N tekst od Marka. ( Dziekuje, Marek )

po 2) Spotkanie z Remikiem odbędzie sie prawdopodobnie w czwartek, mam go zlapać w poniedzialek,zeby ustalic konkretna godzine

po 3) Tymczasem my mozemy intensywnie wykorzystac te 3 dni od pon do srody przed spotkaniem z naszym Mentorem;D i umowic się w poniedzialek w przerwie 13.15 - 15 z tekstami, pogrupować je,przedyskutować, ustalić w końcu z Adamem ,jak ma wyglądac strona www, zeby w czwartek przedstawic naszemu Mentorowi juz G O T O W E projekty strony, poszczegolnych dzialow itp.

po 4) Co sie dzieje z Bartkiem Gorzelany i Lolkiem?nie zalogowali sie na forum, powiadomcie moze ich,zeby jak najszybciej sie zalogowali i brali czynny udzial w ustaleniach.

Pozdrawiam!
Ewa

Mamy malo czasu ( niecale 2 tyg. ) wiec...naprawde prosze Was o mobilizacje...bo inaczen cały fajnie zapowiadający sie projekt UPADNIE.

Offline

 

#2 2010-02-13 17:04:15

gorzki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: NOWE INFORMACJE

Z tego co wiem Bartek ma się całkiem dobrze, z tym, że musiał niestety brać czynny udział w sesjach poprawkowych- nieuk jeden! Stąd jego absencja na forum. Wybaczcie mu!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.flux-football.pun.pl www.zakonswiatla.pun.pl www.warrock.pun.pl www.vietcongfan.pun.pl www.poezje.pun.pl