Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-02-11 23:56:09

ukuleleh

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 2
Punktów :   

PYTANIA???

Kochani!

      Witam wszystkich, pod ukuleleh skrywam się ja Ola Jędrzejewska (rowerowa). W związku z naszym gazetowym przedsięwzięciem mam parę pytań, do kogoś kompetentnego.

1.Jak często będzie się ukazywało nasze wydawnictwo? To ważne, bo jeśli co miesiąc( tak się domyślam) to informacje z samych newsletterów nam nie wystarczą, żeby pisać o wydarzeniach nadchodzących w przyszłym miesiącu.Trzeba będzie chodzić, pytać, dowiadywać się trochę wcześniej. Nie chcemy chyba robić notatki z notatki i recenzji z recenzji.

2. Co z korektą tekstów? Musimy pomyśleć o kimś kto każdy tekst opatrzy z błędów ortograficznych i różnych stylistyczno- leksykalno jakiś tam kwiatków. Potrzebny nam jakiś polonista/polonistka bo word nie wystarczy.To pewne.
Może mamy kogoś u siebie kto jest też na polonistyce i lubi te sprawy...

3. Działy (wystawy, teatr, kino , muzyka itp.) są dobre, ale niech w obrębie tych działów zbierze się po kilka osób, bo Poznań  jest duży i dla przykładu jedna osoba nie ogarnie wszystkich/ kilku lepszych wystaw. Jak będą grupy to praca się jakoś rozłoży.

Tak na szybko z mojej strony to na razie tyle, czekam na odzew. Trzymajcie się, uważajcie na siebie i do zobaczenia w poniedziałek!

Serwus!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.graxiaolin.pun.pl www.naruto-fun.pun.pl www.danji.pun.pl www.mrr.pun.pl www.extremespeedway.pun.pl