Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-01-29 21:04:14

pawelek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-29
Posty: 2
Punktów :   

elaborat pana Pawła

Heloł!

Się cieszę bardzo, że wszystko zmierza ku dobremu A ponieważ jestem optymistą, to wiem, że się uda Ale przejdźmy do konkretów.

Wydaje mi się, że każdy znajdzie sobie sposób na dotarcie do informacji. Każdy z nas w końcu wziął sobie dział, który mu najbardziej leży.

Co do tych 5 najlepszych miejsc w Poznaniu, to pomysł jest fajny. Tylko nie wiem, czy konieczne jest, żeby zajmowała się tym jedna osoba? W końcu każdy z nas zna jakieś miejsce, można by co numer robić małą burzę mózgów i ów "ranking" zmieniać.

Ja wziąłem na siebie część o wystawach - galerie itp. Mogę również opisywać wydarzenia np. w Starym Browarze w galerii i Słodowni, bo mogę mieć dojścia

Ja mam taki pomysł, by część gazetki (tę niepoświęconą przyszłym wydarzeniom itp.) wykorzystać jako miejsce na pokazanie ciekawych osobistości. Można by co numer robić jakiś temat przewodni i wokół tego polecać knajpy itd. No i pokazać ciekawą osobę, chociażby z braci studenckiej Albo przy okazji organizować spotkanie z taką osobą. Tak jak Ola pisała, że w Yerba Mate są spotkania z ludźmi z Ameryki Płd., tak można by czasem zrobić coś na WNSie. Lub wejść we współpracę z jakimś miejscem i tam takie spotkania organizować. Mogę to wziąć na siebie.

Na razie chyba tyle.

Pawełek

Offline

 

#2 2010-02-02 14:48:14

AlexJ

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: elaborat pana Pawła

Nie chodzi o to, by każdym działem zajmowała się jedna osoba, ale żeby jedna je nadzorowała tak więc jeśli ktoś wychaczy jakąś wystawę i chce ją opisać czy coś to wysyła to do Ciebie bo ty jesteś od tego działu etc. Dzięki temu praca będzie zorganizowana, unikniemy pomyłek i powtórzeń. Tak sądzę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zakonswiatla.pun.pl www.poezje.pun.pl www.flux-football.pun.pl www.vietcongfan.pun.pl www.warrock.pun.pl