Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-02-20 13:20:40

Ewa_g

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-28
Posty: 5
Punktów :   

Aktualności

hello
Pamietajcie,ze we wtorek w okienku od 11.30-13.00 spotykamy sie, zeby zrobić zdjęcia i notki o kazdym - 2-3 zdania z humorem, jak to zasugerował Remik. Wiec mozecie juz je napisac, albo chociaz pomyslec, jak to ma wygladac.
Adam moze ogarnie sie w koncu z animacjami,wiec niedlugo powinna byc gotowa.
Acha, a reszte tekstów wyslijcie na uamek_kultury@onet.pl DO WTORKU i te reszte zapakuje i wysle do Remika. Pierwsza czesc poszla tez rownolegle do edycji;d
pozdrawiam
Ewa

Offline

 

#2 2010-02-20 13:57:48

pawelek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Aktualności

Otrzymałem dziś taką oto informację:


Zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie redakcyjne, które odbędzie się w poniedziałek (22.02.2010) o godzinie 11.00 w pokoju SU Kulturoznawstwa. Spotkanie będzie dotyczyło festiwalu kultury studenckiej który odbędzie się na Szamarzewie w kwietniu, a konkretniej pisarstwa wszelakiego na jego temat. Bardzo zależy mi na tym żebyście się pojawili, ponieważ mamy dużą dowolność co do wyglądu gazety i chciałabym usłyszeć i przedyskutować Wasze pomysły. Zastanówcie się nad tym co chcielibyście pisać, w jakich formach czujecie się najlepiej(wywiad, recenzja, felieton... inne dowolnie pisane).

Ja w tym czasie mam Radę Instytutu, więc nie mogę się stawić. Ale Remik wspominał o tym, aby UAMkowie Kultury współpracowali z gazetą festiwalową.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vietcongfan.pun.pl www.zakonswiatla.pun.pl www.czarnakompania.pun.pl www.flux-football.pun.pl www.warrock.pun.pl